Služby

1. Zaměření kuchyně

Přijedeme přímo za Vámi, kuchyň si nakreslíme a provedeme vyměření na základě kterého poté budeme modelovat 3D vizualizaci. Na schůzce si probereme veškeré Vaše požadavky a další individuální detaily.

2. Návrh kuchyně

Náš tým designerů vytvoří zdarma profesionální 3D vizualizaci na míru. Přikládáme přílohou detailní rozpočet kuchyně na míru včetně spotřebičů, montáže atd. U nás tedy od začátku víte kolik bude celková realizace stát.

3. Realizace kuchyně

Náš tým zkušených montážníků, kteří se pohybují v oboru již desítky let, realizuje kuchyni na klíč. Nemusíte hledat na každou jednotlivou činnost další firmu. Vše zajistíme a zkoordinujeme. Vždy klademe důraz na kvalitu provedené práce.

Proč zvolit k realizaci kuchyně naši firmu?

  • Kuchyně jsou vyráběny v české firmě, která neustále inovuje výrobní technologie a splňuje tak nejvyšší standardy. Důraz klade kromě automatizace především na kvalitu použitých materiálů.
  • Dbáme nejen na design, ale také na praktičnost a funkčnost. Klíčem k dokonalé kuchyni je poté její ergonomie, dostatek úložných prostor a důraz na použití nejmodernějších technologií.
  • Realizaci provedeme včetně demontování staré kuchyně, odvozu a likvidace odpadu. Vytvoříme nové rozvody vody, odpady a elektroinstalaci. Veškeré práce zkoordinujeme.
Máte zájem o naše služby?