Služby

1. Zaměření kuchyně

Přijedeme přímo za Vámi, kuchyň si nakreslíme a provedeme vyměření na základě kterého poté budeme modelovat 3D vizualizaci. Na schůzce si probereme veškeré Vaše požadavky a další individuální detaily.

2. Návrh kuchyně

Náš tým designerů vytvoří zdarma profesionální 3D vizualizaci na míru. Přikládáme přílohou detailní rozpočet kuchyně na míru včetně spotřebičů, montáže atd. U nás tedy od začátku víte kolik bude celková realizace stát.

3. Realizace kuchyně

Náš tým zkušených montážníků, kteří se pohybují v oboru již desítky let, realizuje kuchyni na klíč. Nemusíte hledat na každou jednotlivou činnost další firmu. Vše zajistíme a zkoordinujeme. Vždy klademe důraz na kvalitu provedené práce.

Proč zvolit k realizaci kuchyně naši firmu?

  • Kuchyně jsou vyráběny v české firmě, která neustále inovuje výrobní technologie a splňuje tak nejvyšší standardy. Důraz klade kromě automatizace především na kvalitu použitých materiálů.
  • Dbáme nejen na design, ale také na praktičnost a funkčnost. Klíčem k dokonalé kuchyni je poté její ergonomie, dostatek úložných prostor a důraz na použití nejmodernějších technologií.
  • Realizaci provedeme včetně demontování staré kuchyně, odvozu a likvidace odpadu. Vytvoříme nové rozvody vody, odpady a elektroinstalaci. Veškeré práce zkoordinujeme.

Kolik za naše služby zaplatíte?

V případě realizace zakázky naší firmou jsou všechny položky uvedeny níže zcela zdarma!
SlužbaCena
Zaměření kuchyně1 000 Kč
Návrh kuchyně3 000 Kč
Položkový rozpočet prací1 000 Kč
2x úprava vizualizaceZDARMA
Nezávazná objednávka 3D vizualizace